Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Tub Snorkeling Seac Top Flex

1.500 L
Tjetër

Set Snorkeling Seac Extreme

4.500 L
Imazhi Tjetër

Tub Snorkeling Seac Frontale Mesu

3.500 L

Nxitoni! Vetëm 2 cop gjëndje.
Përshkrim

Përshkrim

  • Tub ballor praktik dhe rezistent me silikon të zi hipoallergjik
  • E përkryer për zhytje në skuba.
  • E përkryer për ata që praktikojnë peshkimin me shtizë në apnea.
  • E përkryer për aktivitetin e snorkeling. Forma e tij ergonomike siguron rehati edhe pas disa orësh përdorimi.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet