Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Tub Snorkeling Seac Frontale Mesu

3.500 L
Tjetër

Set Snorkeling Seac Tris Spinta

6.000 L
Imazhi Tjetër

Set Snorkeling Seac Extreme

4.500 L

Nxitoni! Vetëm 4 cop gjëndje.
Përshkrim

Përshkrim

  • Set snorkeling me maskë dhe tub për të rritur
  • Maskë zhytjeje Seac Extreme në silikon të zi
  • Tub Seac me mbrojtës kundër spërkatjes së ujit
  • Ideale për përdorim rekreativ, i lehtë për t’u rregulluar dhe përdorur

Maska e zhytjes Seac Extreme ka dy lente të temperuara, e përbërë nga silikoni i butë hipoallergjik me cilësi të lartë. Struktura është në polikarbonat rezistent.

Periskopi Seac parandalon hyrjen aksidentale të spërkatjeve të ujit nga lart falë majës së tij kundër spërkatjes. Gryka ergonomike në silikon të butë e bën zhytjen të rehatshme edhe për një kohë të gjatë. Kapet lehtësisht në maskën Extreme me një kapëse praktike.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet