Peshkatari

Është dyqani më i madh me materiale peshkimi në Shqiperi si dhe i vetmi dyqan online dedikuar peshkimit.

Ne gjendemi në Tiranë, Rruga Thimi Mitko pranë pazarit të ri si dhe në Kamez rruga Stokholmi pranë postës shqiptare. Tek ne do të gjeni markat më të njohura prodhuese të materialeve të peshkimit si Tubertini,  Kali Kunnan, Savage Gear, Shimano, Ryobi, Yu-Zuri, Fiiish, Garmin, Seaspin, Bonebass, Duo, Dam, Tica, Sasame, Seac etj. Tek Peshkatari AL do të gjeni produkte të kategorive të ndryshme si : Grepa, Kallam, Makineta, Aksesore, Imitues, Filispanja, Krimba, Pushkë Uji, Syze zhytje etj.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet