Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Doreza zhytje Seac Ultraflex 3.5 MM

4.500 L
Tjetër

Çorape zhytje Seac Seal Skin Camo 3 MM Kafe

3.500 L
Imazhi Tjetër

Çorape zhytje Seac Anatomic HD 5 MM

4.000 L

Përshkrim

Përshkrim

Seac Anatomic janë çorapet neopreni 5 mm të dizajnuara nga Seacsub për rehati më të madhe gjatë peshkimit me shtizë, zhytjes dhe snorkeling. Çorapet Seac Anatomic neoprene parandalojnë humbjen e nxehtësisë dhe i mbajn këmbët tuaja të ngrohta. Për më tepër, ato lejojnë një përshtatje më të rehatshme të lopatave. Efekti i butë i neoprenit në kaviljen e këmbës siguron ngjitje më të mirë në kostum duke u bërë njësh dhe duke reduktuar kalimin e ujit.

 

Masa Masa EU Gjatësia e Këmbës
S 38-39 25 cm
M 40-41 26 cm
L 42-43 27 cm
XL 43-44 28 cm
XXL 45-46 29 cm

 

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet