Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Lopata zhytje Seac Pinne BM30 të Zeza

14.500 L
Tjetër

Syze Uji Seac Extreme 50

3.500 L
Imazhi Tjetër

Syze Uji Seac One Camo

4.500 L

Përshkrim

Përshkrim

Seac One është një maskë zhytjeje me dy lente simetrike në xhami të temperuar, strukturë në polikarbonat dhe skaj anatomik në silikon të lëngshëm hipoallergjik. Rripi është i lehtë për t’u rregulluar falë shtrëngimit “Easy Touch” me butonin e lëshimit.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet