Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Syze Uji Seac Extreme 50

3.500 L
Tjetër

Tub Snorkeling Seac Jet Camo

2.500 L
Imazhi Tjetër
Përshkrim

Përshkrim

  • Maskë me volum të ulët (75 cm3)
  • Fund silikoni i mbishtypur në telajo.
  • Shikim i shkëlqyer periferik.
  • Komode dhe me një dizajn diskret.

Pa korniza
Teknologjia pa kornizë, lentet më afër syve ju lejojnë të rrisni këndin e fushës së shikimit.

Silikoni i butë
Silikoni i butë lejon ngjitje të përsosur në çdo lloj fytyre

Rripi i pasmë është projektuar për të siguruar ngjitje të përsosur me kapuçin e veshjes.

Kapse me rregullim mikrometrik
Kapset Made in Italy lejojnë rregullimin mikrometrik të rripit, në një mënyrë të thjeshtë dhe madje edhe me doreza veshur.

 

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet