Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Kostum zhytje Seac Pirana

15.000 L
Tjetër

Xhaketë zhytje Seac Gannet 5 MM Kafe

17.000 L
Imazhi Tjetër

Kostum zhytje Seac Royal 7 MM

28.500 L

Përshkrim

Përshkrim

Seac Royal është një kostum neopreni me dopio qepje i krijuar për zhytje të lirë dhe peshkim me shtizë. Seac Royal është shumë i lehtë për t’u veshur dhe përbëhet nga tutat dhe xhaketa me kapuç të integruar. Tutat kanë forma paraprake në pulpa për të përmirësuar rehatinë dhe veshjen. Xhaketa ka një kapuç të integruar dhe prerje të paraformuar Comfort Fit në krahë dhe në shpinë. Mbyllja e xhaketës Seac Royal është në form bisht kastori me kapse të dyfishta. Mbështetja e jashme është bërë nga materiali Melco Tape.

Masa Gjatësia Pesha Gjoksi
S 166-175 cm 55-68 kg 88-92 cm
M 170-178 cm 64-78 kg 94-100 cm
L 176-184 cm 75-88 kg 98-104 cm
XL 178-189 cm 84-97 kg 102-110 cm
XXL 186-194 cm 92-108 kg 109-116 cm
XXXL 192-198 cm 109-118 kg 114-120 cm

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet