Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Seac Arpione Inox Miniconcorde Due Alette

1.000 L
Tjetër

Kostum zhytje Seac Royal 7 MM

28.500 L
Imazhi Tjetër

Kostum zhytje Seac Pirana

15.000 L

Përshkrim

Përshkrim

Seac Pirana, Veshje me dy pjesë në Lycra poliester të lëmuar me trashësi 1mm, shumë komode dhe praktike për detet e ngrohta.Përbëhet nga një xhaketë dypjesëshe me kapuç dhe pantallona të integruara. Dizajni i pantallonave është shumë elastik me bel të lartë. Të dyja pjesët janë bërë me një model kamuflazhi në nuancat e gjelbër, kafe dhe të verdhë. Në zonat e gjurit, bërrylit dhe vitheve ato janë të përforcuara me pëlhurë PU shumë rezistente dhe të qëndrueshme. Prerja përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj. Ka një zip Velcro.

Veçoritë: – Rroba me dy pjesë poliester kamuflazh, xhaketë dhe pantallona me bel të lartë me elastik Lycra. mbyllje Bisht kastor Velcro Specifikimet teknike: – Materialet: Mbrojtës PU në gjunjë, bërryla dhe në pjesën e poshtme të shpinës – Mbështetje 7 mm Supratex sternale – Mbyllje e bishtit kastor Velcro.

Masa Gjatësia Pesha Gjoksi
S 166-175 cm 55-68 kg 88-92 cm
M 170-178 cm 64-78 kg 94-100 cm
L 176-184 cm 75-88 kg 98-104 cm
XL 178-189 cm 84-97 kg 102-110 cm
XXL 186-194 cm 92-108 kg 109-116 cm
XXXL 192-198 cm 109-118 kg 114-120 cm

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet