Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Xhaketë zhytje Seac Gannet 5 MM Kafe

17.000 L
Tjetër

Doreza Seac zhytje Anatomic Camo 3.5 MM Kafe

3.500 L
Imazhi Tjetër

Pantallona zhytje Seac Gannet 5 MM Kafe

11.500 L

Përshkrim

Përshkrim

Seac Gannet, pantallona me bel të lartë në neopren të butë 5 mm Stretch me pëlhurë ekskluzive kamuflazhi Seac® në nuancat e kafesë. Veshje me qepje nga jashtë dhe Open Cell e ndarë brenda. Prerje anatomike e paraformuar në gjunjë, prerje e saktë rreth kaviljeve. Mbrojtëse gjuri në Powertex rezistente ndaj gërvishtjeve.

Masa Gjatësia Pesha Gjoksi
S 166-175 cm 55-68 kg 88-92 cm
M 170-178 cm 64-78 kg 94-100 cm
L 176-184 cm 75-88 kg 98-104 cm
XL 178-189 cm 84-97 kg 102-110 cm
XXL 186-194 cm 92-108 kg 109-116 cm
XXXL 192-198 cm 109-118 kg 114-120 cm

 

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet