Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Litar Pushke Seac 50M Dyneema 2 mm

6.000 L
Tjetër

Litar Pushke Seac Dyneema 50M 1,8 mm i Zi

10.500 L
Imazhi Tjetër

Spraj Seac Bio Gel Antifog 30 ml

1.000 L

Nxitoni! Vetëm 5 cop gjëndje.
Përshkrim

Përshkrim

  • Spraj kundër mjegullës për maska ​​zhytjeje, snorkel dhe syze noti
  • Veprim i shpejtë dhe efektiv kundër mjegullës
  • Produkt 100% natyral, pa agjentë kimikë
  • Mund të përdoret edhe për aktivitete jo ujore

Seac Biogel Antifog është 100% natyral kundër mjegullës për maskat e zhytjes dhe syzet e notit. Pa agjentë kimikë, ai respekton lëkurën dhe zonën e syve dhe mjedisin detar. Krijuar për adhuruesit e sporteve ujore, mund të përdoret gjithashtu për syze ski, motor dhe mtb.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet