Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Tub Snorkeling Seac Jet Camo

2.500 L
Tjetër

Tub Snorkeling Seac Top Flex

1.500 L
Imazhi Tjetër

Tub Snorkeling Seac Jet

1.500 L1.600 L

Përshkrim

Përshkrim

  • Tub në formë J, ideale për zhytje të lirë dhe peshkim me shtizë
  • Zorrë fleksibël dhe rezistente ndaj goditjeve
  • Grykë ergonomike në silikon hipoallergjik

Seac Jet është një tub klasik i zhytjes në formë J, i përsosur për zhytje të lirë dhe peshkim shtizash në ujëra të thella. Tubi i paraformuar është fleksibël dhe rezistent ndaj goditjeve të mundshme. Gryka e bollshme, në silikon hipoallergjik, ju lejon të mbani nofullën të relaksuar. E themeluar në Itali në 1971, Seac me krenari vazhdon të udhëheqë prodhimin e pajisjeve të zhytjes me cilësi të lartë dhe siguron që çdo produkt i vetëm të verifikohet dhe testohet individualisht.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet