Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Pushkë uji me sustë Seac Polpone 50

7.000 L
Tjetër

Pushkë uji me llastik Seac Blue Gun

12.000 L13.000 L
Imazhi Tjetër

Pushkë uji me llastik Seac New Sting

8.000 L10.000 L

Përshkrim

Përshkrim

  • Kualitet Italian Seac: pushkë alumini Anticorodal për të maksimizuar forcën dhe për të minimizuar përkuljen
  • E balancuar në mënyrë perfekte me kapje anatomike dhe pushim dore te doreza
  • Karakteristikat PRO: fiksimi i fijes direkt në bosht si në shtizat profesionale
  • Ka 5 versione me gjatësia nga 45 cm – 85 cm

Seac Sting është një pushkë uji e përshtatshme për hapësira të ngushta.
I thjeshtë për t’u përdorur, praktik dhe i gjithanshëm, Seac Sting është një pushkë uji për zhytje të lirë, gjithashtu e përshtatshme për ata që janë fillestarë në peshkim me shtizë.

Ashtu si të gjitha pushkët e ujit Seac, Sting është i balancuar në mënyrë të përkryer dhe mund të përdoret lehtësisht si kur ngarkohet dhe kur qëllon.

Ka dy elastik paralel Seac Progressive Power me diametër 16 mm.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet