Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Pushkë uji me llastik Seac Target

17.000 L20.000 L
Tjetër

Fije inoks Seac për mbajtjen e peshqëve gjatë zhytjes

1.000 L
Imazhi Tjetër

Pushkë uji me llastik Seac Fire Camo

25.000 L27.000 L

Përshkrim

Përshkrim

 • Linja lëshuese
  E rregullueshme djathtas/majtas, e thjeshtë me një vidë të vetme
 • Mekanizmi i lëshimit
  I gjithë mekanizmi i lëshimit është prej çeliku inox.
  I Shpejt dhe i lehtë për t’u çmontuar.
 • Rrota anti fërkimit
  Mekanizmi i brendshëm i çelikut është i pajisur me një rrotë kundër fërkimit për të minimizuar fërkimin dhe për të siguruar ndjeshmëri më të mirë të këmbëzës
 • Silenciator gome
  Për të mbytur zhurmën gjatë shkrepjes, një tampon gome mbron goditjen e levës së lëshimit, duke zbutur zhurmën

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet