Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Fije inoks Seac për mbajtjen e peshqëve gjatë zhytjes

1.000 L
Tjetër

Mulli Universal Seac 30m

4.000 L
Imazhi Tjetër

Mulli Seac Guun

4.000 L4.500 L

Mulli për pushke uji me llastik Seac Guun për fije 1.5mm

Përshkrim

Përshkrim

Mulliri e Seac’s Guun është një aksesor i krijuar për pushkë uji me llastik gome. Mulliri Seac është i disponueshëm në dy versione të afta për të akomoduar 30 ose 50 metra fije 1,5 mm, të dy versionet janë të disponueshme në ngjyrë të zezë. Udhëzuesi i avolzhimit është prej çeliku inox rezistent ndaj konsumimit, për të siguruar përdorim afatgjatë. Sistemi i brendshëm i Guun Reel është automatik dhe i pavarur nga mikro-fërkimet. Freksion i shpejtë që aktivizohet me 1/3 e xhirove. Cilësia Seac: Mulliri Guun për pushkët e ujit Seac është një produkt tërësisht Made in Italy, i projektuar për modelet e pushkëve me shtize Seac Guun dhe Seac Condor

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet