Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Tubertini Albanica Limited Edition

12.000 L
Tjetër

Kali Kunnan Supernova 450

6.000 L
Imazhi Tjetër

Tubertini Intense Pro

9.000 L

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

2,10 m

Aksioni

2-10 g, 5÷20 g

Përshkrim

Përshkrim

Kallam dy pjesësh karbon, teper cilesor, i lehte, i pershtatshem per light spinning në det dhe peshkim për troftë dhe mlysh në ujera të embla. I pajisura me unaza SiC shumë cilësore  dhe mbajtëse ergonomike.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet