Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Kali Kunnan Expert Cast 420

32.000 L
Tjetër

Tubertini Intense Pro

9.000 L
Imazhi Tjetër

Tubertini Albanica Limited Edition

12.000 L

KY ËSHTË NJË REZERVIM

Rezervoje tani që ta kesh në dorë sapo produkti të jetë i disponueshëm pasi sasia është shumë e limituar.

Shtoje në shport dhe bëj blerjen si zakonish në këtë mënyrë ti do të bësh një rezervim. Ne do ju dërgojmë një faturë ku do ti pagush postierit vetë 1000 lekë nga çmimi mësipërm për rezervimin dhe me mbërritjen e produktit në dyqanin tonë do ja u dërgojmë menjëherë dhe do pagush shumën e mbetur.

Përshkrim

Përshkrim

Tubertini Albanica Limited Edition është nje kallam teleskopik surf 4.2m version i limituar nga kompania Tubertini për nder të shqiptarëve. Dizajni është shumë i bukur me ngjyrat kombëtare kuqe zi si dhe flamurin shqiptarë të printuar.

Kallami është i përbërë nga një trup karboni me cilësi të  lartë, doreza është ergonomike, aksioni 160g,  unazat qeramike SiC janë me dopio thurje që i  bënë shumë rezistente. Maja është shumë e ndjeshme dhe “moon glow” për vizibilitet natën.

Nëqoftëse do ta bëni tuajin këtë kallam unik duhet të nxitoni ta prenotoni pasi sasia është e limituar.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet