Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Kali Kunnan Outsider

6.000 L7.000 L
Tjetër

Trabucco Kronos Master Cast MN 4.20 m

8.000 L
Imazhi Tjetër

Trabucco Searider Bolentino

2.600 L2.700 L

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

1,80 m

Aksioni

150 g, 200 g

Përshkrim

Përshkrim

Canna Trabucco Searider Bolentino në dy seksione. Zgjedhja e duhur për ata që duan të peshkojnë nga varka në Bolentino me një mjet të fortë, të gjithanshëm, kompakt dhe të dobishëm, karakteristika të përsosura, pavarësisht çmimit të ulët.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet