Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Stonfo Vaj Lubrifikues per Makinet

300 L
Tjetër

Stonfo Tuba Gome Fosforeshent

300 L
Imazhi Tjetër

Stonfo Ngjitës Cianox

1.000 L

Nxitoni! Vetëm 3 cop gjëndje.
Informacion shtesë

Informacion shtesë

Sasia

10 g

Përshkrim

Përshkrim

Ngjitës i çastit me cianoakrilat i përshtatshëm për: bashkimin e linjave të najlonit, fluorokarbonit dhe treciato, montimi i rruazave në vijë, fiksimi i lidhësve, forcimi i nyjeve, lidhja e mizave dhe mizave tub etj.

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet