Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Seika A-One SK Sinking

1.200 L
Tjetër

Seika Sea Bass Killer Floating

1.000 L
Imazhi Tjetër

Seika Rebellion Sinking

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

130mm

Ngjyra

01, 02, 03, 04

Pesha

19g

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet