Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Mulli Universal Seac 30m

4.000 L
Tjetër

Shtizë me fileto Seac PR80

1.300 L1.900 L
Imazhi Tjetër

Mulli Seac Fire 30 Bardhe Zi

4.500 L

Mulli 30 m për pushke uji me llastik Seac Guun për fije 1.5mm

Nxitoni! Vetëm 2 cop gjëndje.
Përshkrim

Përshkrim

Mulliri Seac Fire është një aksesor i krijuar për pushkë uji me llastik gome. Mulliri Seac është i disponueshëm në versionin e aftë për të akomoduar 30 metra fije 1,5 mm, i disponueshme në ngjyrë bardhe e zi. Udhëzuesi i avolzhimit është prej çeliku inox rezistent ndaj konsumimit, për të siguruar përdorim afatgjatë. Sistemi i brendshëm i Seac Fire është automatik dhe i pavarur nga mikro-fërkimet. Freksion i shpejtë që aktivizohet me 1/3 e xhirove. Cilësia Seac: Mulliri Fire për pushkët e ujit Seac është një produkt tërësisht Made in Italy, i projektuar për modelet e pushkëve të ujit Seac Guun dhe Seac Condor

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet