Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Duo Spearhead Ryuki 95S WT

1.900 L
Tjetër

Duo Realis Rozante Shad 57 MR Suspend Lure

1.900 L
Imazhi Tjetër

Duo Spearhead Ryuki 110S SW

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

95mm

Pesha

21g

Ngjyra

AFA0830, ASI0106, CPA0384, DST0804, GHA0327

Përshkrim

Përshkrim

Kodet e Ngjyrave

 

 

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet