Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Tubertini Level Team 3400 CL

7.500 L
Tjetër

Tubertini Delain

33.000 L
Imazhi Tjetër

Tubertini F1 Metal Top

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

4,20 m

Pesha

498 g, 518 g

Ndarje

3

Aksioni

160 g, 200 g

Materiali

Karbon

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet