Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Seika Toda Floating

1.300 L
Tjetër

Seika A-One SK Sinking

1.200 L
Imazhi Tjetër

Seika Minnow Warrior SF175 Suspend

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

175mm

Ngjyra

02, 03, 04

Pesha

31g

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet