Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Seika Sankai DP Floating Top Water

1.000 L
Tjetër

Seika A-One SK Sinking

1.200 L
Imazhi Tjetër

Seika Long Minnow Floating

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

180mm

Ngjyra

02, 04, 05

Pesha

32g

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet