Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Daiwa Tournament Double Clutch 75SP-G

2.500 L
Tjetër

Savage Minnow WL 10cm 16g Sinking 2+1

Çmimi origjinal qe: 1.000 L.Çmimi i tanishëm është: 600 L.
Imazhi Tjetër

Sandeel Jerk Minnow 14.5cm 14g Slow Float

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

145mm

Pesha

14g

Ngjyra

Basic Atherina, Green Mackerel Php, Mirror Ayu, Pink Belly Sardine PHP, Pink Head, Sandeel, Sardine Php, Sayoris Php, Zebra Glow

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet