Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Yo-Zuri Crystal Minnow Deep Diver

1.700 L
Tjetër

Seaspin Mommotti 140 SS

2.400 L
Imazhi Tjetër

Fiiish Mud Digger Maxi Combo 5g 10g 15g

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

90mm

Pesha

5g, 10g, 15g

Ngjyra

Kaki, Cloudy White

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet