Mëparshëm
Imazhi Mëparshëm

Duo Tide Minnow lipless slim

2.200 L
Tjetër

Duo Tide Minnow 125 SLD-S

2.300 L
Imazhi Tjetër

Duo Tide Minnow 125 SLD-F

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Gjatësia

125mm

Pesha

14,5g

Ngjyra

GHN0134, GHN0193

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet