[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu title=”Ndihmë” nav_menu=”943″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Për të blerë tek peshkatari.al është fare e thjesht.

Si fillim zgjidhni regjistrohu nga menu-ja

Ju mund të regjistroheni me email ose të hyni me llogarit e një prej rrjeteve tuaja sociale.

Pasi të jeni regjistruar shkoni tek Adresa në llogarin tuaj dhe plotësoni adresat e faturimit dhe dergimit duke klikuar tek butoni Përpunoni. Kjo do jetë adresa ku porosia juaj do dërgohet kështu që mundohuni të jeni sa më të sakt.

Pasi të keni përfunduar regjistrimin e adresave ju mund të vazhdoni në websit dhe të blini çfarë të dëshironi duke i shtuar produktet në shport

Pasi të keni përfunduar zgjedhjen e produkteve shkoni tek shporta për ti hedhur një sy zgjedhjeve tuaja dhe për të bërë ndryshimet e fundit para se të bëni porosinë. Gjithashtu mund të vini edhe kuponin promocional nqs keni një të till dhe më pas kaloni tek kasa

Si përfundim hidhini një sy adresës tuaj nqs është e saktë, këtu mund të lini edhe ndonjë shënim specifik për stafin ose të zgjidhni një adres dërgimi tjetë nqs se porosia juaj është dhuratë për dikë tjetër ose dëshironi ta dërgoni diku tjetër ndryshe nga adresa e llogarisë. Si përfundim pranoni kushtet e websiti duke klikuar tek kutija e vogel dhe klikoni Bëje porosinë për të përfunduar.

Menjëherë do ju vij një email konfirmimi i porosis tuaj. Gjithashtu po të shkoni tek Llogaria ime >Porosi mund të shikoni gjithë porosit tuaja dhe statusin e tyre. Pasi porosia të jet proçesuar dhe dërguar tek korieri do ju vij një email i dytë. Si përfundim kur porosia të mbërrij tek ju paguani korierin me para në dorë.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet