[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”943″][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_single_image image=”14907″ alignment=”center”][vc_custom_heading text=”Pyetje të shpeshta” font_container=”tag:h2|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:500%20bold%20regular%3A500%3Anormal”][vc_separator][vc_empty_space][vc_column_text]1. Si paguhet për blerjet online?

Ju mund të blini online në peshkatari.al dhe të paguani me para në dorë në momentin e marrjes së porosisë.

2. Sa kushton transporti?

Transporti i porosive në të gjithë territorin e Shqipërisë është standart 300 Lek

3. Sa vonon transporti?

Ne ju njoftojmë për nisjen e porosisë tuaj nëpërmjet e-mailit. Të gjitha blerjet para orës 18:00 në ditët zyrtare të punës do të mbërrijnë tek ju të nesërmen

4. A ofrohet servis i produkteve?

Për produktet që kanë të parashikuar garancinë ofrohen shërbime specifike  pas-shitjes.

5. Si mund t’ju kontaktoj?

Ju mund të përdorni një nga mënyra e kontaktit që preferoni duke shkuar tek menu Kontakto dhe duke plotësuar formulatin me pyetjet tuaja, duke na shkruar direkt në email [email protected] ose duke telefonura në numrin +355 699 500 200 ose duke pëdorur rrjetet sociale si Instagram dhe Facebook

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Shporta

0
image/svg+xml

S'ka produkte në shportë

Vazhdo me Blerjet